Szkolenia SEO 

SEO (optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych) to wszystkie procesy pomagające witrynie w zajęciu jak najwyższych pozycji w wynikach wyszukiwania Google. Ale co to dokładnie znaczy? O tym opowiemy na szkoleniu, które możemy przeprowadzić w Twojej firmie lub naszym biurze w centrum Wrocławia (wieżowiec Sky Tower).

Dla kogo szkolenie z SEO?

Szkolenie przeznaczone dla osób, którym internet nie jest obcy, lecz do tej pory nie zagłębiały się w specyfikę ustalania rankingu przez wyszukiwarkę Google. Doskonała propozycja dla specjalistów od reklamy tradycyjnej, którzy chcą poszerzać horyzonty i rozpocząć naukę pozycjonowania, ale także dla firm, które korzystają lub zamierzają korzystać z tego rodzaju marketingu w internecie. Szkolenie pozwoli nie tylko na poznanie zasad rządzących tym procesem, ale również na lepsze kontrolowanie działań firmy SEO, a także sprawi, że będzie można z osobą odpowiedzialną za pozycjonowanie rozmawiać wspólnym językiem. Szkolenie polecane jest:

 • osobom indywidualnym, które chcą poznać podstawy SEO,
 • właścicielom firm prowadzącym biznes w internecie,
 • pracownikom firm, zwłaszcza z działów e-marketingu.

Szkolenie zawiera między innymi informacje dotyczące:

 • rodzajów wyników wyszukiwania,
 • ogólnych zasad działania algorytmu Google,
 • aktualizacji algorytmu i kar nakładanych przez wyszukiwarkę,
 • najważniejszych czynników optymalizacyjnych,
 • zdobywania wartościowych linków,
 • najważniejszych pojęć związanych z procesem pozycjonowania.

Szkolenie SEO – od podstaw, z elementami średnio zaawansowanymi

W internecie na temat SEO napisano wiele. Warto jednak pamiętać, że w tej branży wiedza nieustannie się zmienia, algorytmy Google ewoluują, a wiele firm pozostawia kluczowe informacje dla siebie, nie dzieląc się nimi publicznie. My ręczymy za każdą informację podaną na szkoleniu. Nie zdradzamy szczegółowego know-how, ale dzielimy się wartościową wiedzą, której zdobycie będzie doskonałym punktem wyjścia do osiągnięcia sukcesu w marketingu internetowym.

Czas trwania: 6-8 godzin

Koszt: 5000 zł netto

Uwaga: Cena dotyczy przeprowadzenia szkolenia w naszym biurze (Sky Tower) lub siedzibie zamawiającego we Wrocławiu i najbliższych okolicach. Chętnie pojedziemy w dalsze rejony Polski lub zorganizujemy szkolenie online – wymagać to będzie jednak indywidualnych ustaleń.

Potrzebujesz więcej informacji? Śmiało, skontaktuj się z nami i zapytaj.

KONTAKT

Agencja interaktywna Seolit
Pozycjonowanie stron internetowych

Ul. Gwiaździsta 66
53-413 Wrocław

NAPISZ OD NAS

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych. Dowiedz się więcej

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Seolit Krzysztof Sacała z siedzibą na ulicy Gwiaździstej 66 53-413 Wrocław, danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celach związanych z prowadzeniem korespondencji i / lub przygotowaniem oferty i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do nawiązania kontaktu. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych prezentujemy w naszej polityce prywatności.