O nas

Agencja interaktywna Seolit powstała z połączenia kilku różnych osobowości, którym przyświecał jeden cel – stworzyć firmę przyjazną zarówno dla pracowników, jak i Klientów. Z marzeniem tym nosiliśmy się od długiego czasu i dzięki splotowi korzystnych okoliczności, mogliśmy plan wprowadzić w życie. Posiadamy bardzo duże doświadczenie – ponad 7 lat w branży pozycjonowania i ponad 10 w obsłudze Klienta. Do rozpoczęcia działalności przygotowywaliśmy się wiele miesięcy, zainwestowaliśmy we własne rozbudowane zaplecze i wszystkie niezbędne narzędzia analityczne wspomagające proces pozycjonowania. Dołożyliśmy wszelkich starań, by być gotowym na skuteczną realizację różnego rodzaju projektów – od małych stron firmowych o zasięgu lokalnym, po rozbudowane serwisy kierujące ofertę do mieszkańców całej Polski.

Specjalizujemy się przede wszystkim w zagadnieniach SEO, ale wykonujemy także inne usługi w zakresie marketingu internetowego i posiadamy rozbudowaną sieć kontaktów branżowych. Dlatego też chętnie podejmujemy się kompleksowych, rozbudowanych kampanii, w skład których wchodzą różne elementy – od kwestii stworzenia strony www, przez kampanie AdWords, content marketingu czy marketingu szeptanego, po właściwe pozycjonowanie. Wszystkie te usługi bardzo dobrze się uzupełniają, a całościowe podejście do reklamy w wyszukiwarce przynosi doskonałe efekty. Warto zapytać nas o ofertę i proponowaną strategię prac.

KONTAKT

Agencja interaktywna Seolit
Pozycjonowanie stron internetowych

Ul. Gwiaździsta 66
53-413 Wrocław

NAPISZ OD NAS

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych. Dowiedz się więcej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Seolit Krzysztof Sacała z siedzibą na ulicy Zaporoskiej 34, 53-520 Wrocław, danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celach związanych z prowadzeniem korespondencji i / lub przygotowaniem oferty i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do nawiązania kontaktu. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych prezentujemy w naszej polityce prywatności.