O NAS – POZNAJMY SIĘ!

Podstawą owocnej współpracy jest obustronne zrozumienie. Wychodząc z takiego założenia, staramy się utrzymywać z klientami partnerskie i profesjonalne relacje biznesowe. Aby zbudować zaufanie, najpierw trzeba się wzajemnie poznać: pozwól więc, że opowiemy trochę o sobie, a Ty opowiesz nam o swojej firmie – telefonicznie, na spotkaniu biznesowym lub wypełniając brief.

Agencja interaktywna Seolit w sformalizowanym kształcie powstała w 2017 roku i od tego czasu przeszła niemałą EWOLUCJĘ, a zaryzykować można nawet stwierdzenie, że REWOLUCJĘ. Początkowo była to inicjatywa kilku osób z wieloletnim doświadczeniem w SEO, którzy działali wspólnie i którym przyświecał jeden cel – stworzyć firmę przyjazną zarówno dla pracowników, jak i dla klientów. Z marzeniem tym nosiliśmy się od długiego czasu, aż w końcu nadszedł dzień, gdy mogliśmy wprowadzić w życie plan podboju świata SEO. Każdy z nas wniósł do firmy swoje know-how i lata doświadczenia, dzięki czemu wystartowaliśmy z pokaźną bazą wiedzy i umiejętności.

W 2020 roku przyszedł czas na kolejny etap rozwoju – poszerzenie zespołu i zmianę biura na prestiżowy wieżowiec Sky Tower we Wrocławiu. Zapraszamy do nas na kawę (lub herbatę). Podziwiając widoki, porozmawiamy o strategii SEO dla Twojej firmy. Oczywiście fizyczna obecność nie jest konieczna, wszystko możemy omówić również drogą mailowo-telefoniczną lub przez wideokonferencję.

Nasz zespół tworzą specjaliści SEO i SEM, programiści, copywriterzy i content marketerzy. A ponieważ wszyscy współpracujemy ze sobą, wymieniamy się informacjami i tworzymy jednolitą strategię, możemy zaoferować klientowi kompleksową i spójną taktykę marketingu w sieci.

Wspólnie tworzymy agencję specjalizującą się w zagadnieniach SEO i content marketingu. Wykonujemy też inne usługi z zakresu marketingu internetowego, a ponieważ mamy rozbudowaną sieć kontaktów branżowych, chętnie podejmujemy się kompleksowych, rozbudowanych kampanii – od kwestii stworzenia strony www, przez kampanie Google Ads, content marketingu czy obsługi social mediów, aż po właściwe pozycjonowanie. Wszystkie te działania uzupełniają się wzajemnie, a całościowe podejście do e-reklamy przynosi doskonałe efekty. Zapytaj nas o szczegóły!

KONTAKT

Agencja interaktywna Seolit
Pozycjonowanie stron internetowych

Ul. Gwiaździsta 66
53-413 Wrocław

NAPISZ OD NAS

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych. Dowiedz się więcej

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Seolit Krzysztof Sacała z siedzibą na ulicy Gwiaździstej 66 53-413 Wrocław, danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celach związanych z prowadzeniem korespondencji i / lub przygotowaniem oferty i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do nawiązania kontaktu. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych prezentujemy w naszej polityce prywatności.