Zespół

Pozycjonowanie stron to skomplikowany proces, dlatego też na ostateczny sukces Państwa serwisu pracuje wiele osób, a nieocenioną pomocą służą asystenci i copywriterzy, których działania znacząco przyspieszają osiąganie przez nas dobrych wyników. Trzonem firmy Seolit są jednak 3 postacie, a mieszanka ich wiedzy oraz umiejętności jest gwarancją profesjonalizmu i zaangażowania w pracy nad pozycjonowaniem danej strony www. Obiecujemy fachową obsługę od etapu ofertowania przez podpisanie umowy, po wykonanie samej usługi. Oto trzon naszego zespołu:

Krzysztof Sacała

CEO | Founder

Nazywam się Krzysztof Sacała i jestem założycielem firmy Seolit, a zarazem kierownikiem działu pozycjonowania. Swoją przygodę z branżą rozpocząłem w 2011 roku od SEO copywritingu, co było zgodne z moim wykształceniem i umiejętnościami. Dzięki nieocenionej pomocy moich ówczesnych współpracowników nauczyłem się, na czym polega pozycjonowanie, a pierwsze sukcesy osiągałem wprowadzając na wysokie pozycje blogi oraz strony firmowe znajomych. Hobby przerodziło się w sposób na życie, zdobywałem kolejne kwalifikacje, co zakończyło się pracą w jednej z największych agencji interaktywnych w Polsce, gdzie przez 2,5 roku byłem ważnym i cenionym specjalistą SEO. Założenie Seolitu to spełnienie marzeń o – nawet nie tyle niezależności – co pracy w firmie przedkładającej jakość nad ilość, w której to Klient jest najważniejszy. Prywatnie jestem namiętnym słuchaczem muzyki, czytelnikiem literatury kryminalnej i poezji barokowej, a także kibicem NBA.

Krzysztof Sacała (CEO)

Justyna - Key Account Manager

Justyna

Key Account Manager

Mam na imię Justyna i w firmie Seolit odpowiadam za kontakt z Klientami. W tym zakresie posiadam ponad 10-letnie doświadczenie. Swoją przygodę z zagadnieniem SEO rozpoczęłam około 2 lat temu i w dalszym ciągu zagłębiam się w ten fascynujący obszar. Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W swojej karierze zawodowej pracowałam w kilku renomowanych firmach, a moje doświadczenie obejmuje obsługę przede wszystkim klientów biznesowych. W swojej codziennej pracy kładę nacisk na szczerość w kontaktach i dokładam wszelkich starań, by osoby korzystające z usługi pozycjonowania czuły się w pełni doinformowane zarówno na etapie ofertowania, jak również po podpisaniu umowy. Prywatnie jestem miłośniczką jogi, muzyki R&B oraz kosmetyków naturalnych. Zapraszam do kontaktu – chętnie odpowiem na wszelkie pytania dotyczące oferty firmy Seolit i specyfiki naszej pracy.

Hubert

Programista

Mam na imię Hubert, z komputerami jestem związany od najmłodszych lat swojego życia, zaś poważnie zacząłem wiązać swoją przyszłość z branżą IT, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem kod HTML. Moja droga w tym kierunku zaczęła się w 2012 roku i trwa do dzisiaj. Dołączyłem do firmy Seolit, ponieważ podobnie jak reszcie ekipy od zawsze przyświecała mi idea najwyższej jakości zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, a jeśli mogę realizować te założenia z ludźmi myślącymi podobnie jak ja i w dziedzinie tak dynamicznej i rozwojowej jak pozycjonowanie, czuję się spełniony. W życiu prywatnym jestem połączeniem nerda i wielbiciela wszelkiego rodzaju fantasy. Jak pewnie nietrudno się domyślić, interesuję się nowinkami technologicznymi oraz oczywiście grami wideo, natomiast twory takie jak „Harry Potter”, „Władca Pierścieni”, czy „Gwiezdne Wojny” nie mają przede mną żadnych tajemnic.

Hubert - Programista

KONTAKT

Agencja interaktywna Seolit
Pozycjonowanie stron internetowych

Ul. Gwiaździsta 66
53-413 Wrocław

NAPISZ OD NAS

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych. Dowiedz się więcej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Seolit Krzysztof Sacała z siedzibą na ulicy Zaporoskiej 34, 53-520 Wrocław, danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celach związanych z prowadzeniem korespondencji i / lub przygotowaniem oferty i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do nawiązania kontaktu. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych prezentujemy w naszej polityce prywatności.