ZESPÓŁ – KIM JESTEŚMY?

Każdą firmę tworzą ludzie i to od nich wszystko zależy. Biuro jest miejscem, które nas łączy i w którym się spotykamy, by wspólnie pracować, ale to właśnie zgrany i ambitny zespół stanowi o podejściu firmy do klienta i do wykonywanych prac. Nie ukrywamy się za nazwą firmy, nie jesteśmy anonimowymi ludźmi, wręcz przeciwnie – od początku chcemy, by klient dokładnie wiedział, z kim współpracuje, a kontakt pomiędzy Tobą a nami był skrócony do minimum. Kim jesteśmy, co możemy zrobić i dlaczego warto nam zaufać?

Krzysztof Sacała

CEO | Head of SEO

Nazywam się Krzysztof Sacała – jestem założycielem firmy Seolit, a zarazem kierownikiem działu pozycjonowania. Swoją przygodę z branżą rozpocząłem w 2011 roku od SEO copywritingu, co było zgodne z moim wykształceniem i umiejętnościami. Dzięki nieocenionej pomocy moich ówczesnych współpracowników nauczyłem się, na czym polega pozycjonowanie, a pierwsze sukcesy osiągałem, wprowadzając na wysokie pozycje blogi oraz strony firmowe znajomych. Hobby przerodziło się w sposób na życie, zdobywałem kolejne kwalifikacje, co zakończyło się pracą w jednej z największych agencji interaktywnych w Polsce, gdzie przez 2,5 roku byłem ważnym i cenionym specjalistą SEO. Założenie Seolitu to spełnienie marzeń o pracy w firmie przedkładającej jakość nad ilość, w której mogę zapewnić Klientowi wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Prywatnie jestem namiętnym słuchaczem muzyki, czytelnikiem literatury kryminalnej i poezji barokowej, a ostatnio – zgłębiam fascynujący świat kryptowalut.

Hubert Śliwiński

Programista

Mam na imię Hubert, z komputerami jestem związany od najmłodszych lat swojego życia, zaś poważnie zacząłem wiązać swoją przyszłość z branżą IT, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem kod HTML. Moja droga w tym kierunku zaczęła się w 2012 roku i trwa do dzisiaj. Dołączyłem do firmy Seolit, ponieważ podobnie jak reszcie ekipy zawsze przyświecała mi idea najwyższej jakości: zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, a jeśli mogę realizować te założenia z ludźmi myślącymi podobnie jak ja i w dziedzinie tak dynamicznej i rozwojowej jak pozycjonowanie, czuję się spełniony. W życiu prywatnym jestem połączeniem nerda i wielbiciela wszelkiego rodzaju fantasy. Jak pewnie nietrudno się domyślić, interesuję się nowinkami technologicznymi oraz oczywiście grami wideo, natomiast twory takie jak „Harry Potter”, „Władca Pierścieni”, czy „Gwiezdne Wojny” nie mają przede mną żadnych tajemnic.

Jerzy A. Kozłowski

Head of Content Marketing

Mam na imię Jerzy, w firmie Seolit pracuję jako specjalista ds. content marketingu i odpowiadam za to, żeby treści dostarczane naszym klientom były przygotowywane na najwyższym poziomie. Jestem copywriterem i content writerem, a także autorem opowiadań. Copywritingiem zajmuję się od 2013 roku, a ogólną pracą z tekstem tyle, że ho-ho, nie pamiętam – znaczy, od dawna. Zanim związałem swoją karierę z tym zawodem, pracowałem jako ratownik medyczny w pogotowiu ratunkowym. Znam się na pisaniu kreatywnych tekstów oraz na ratowaniu ludzkiego życia – takie połączenie pomaga mi szerzej spojrzeć na otaczającą mnie rzeczywistość i wczuć się w potrzeby odbiorców. Lubię aktywny styl życia, pasjonuję się astronomią i wierzę, że kiedyś sięgniemy po gwiazdy. Jestem amatorem dobrej literatury oraz entuzjastą światów wirtualnej rzeczywistości (VR).

Łukasz Maj

Starszy Specjalista SEO

Nazywam się Łukasz Maj i jestem specjalistą SEO w firmie Seolit. Moja kariera zawodowa jest ściśle powiązana z branżą e-commerce, w której stawiałem swoje pierwsze kroki, aby następnie wyspecjalizować się w obszarze SEO pod okiem doświadczonych specjalistów. Zainteresowania zaprowadziły mnie również na stanowisko Project Managera w software housie, gdzie miałem możliwość zarządzania zespołem programistów przy wdrażaniu dużych i prestiżowych projektów. Jestem przekonany, że jedynie dzięki kompleksowemu spojrzeniu na e-commerce możliwe jest osiągnięcie synergii działań marketingu internetowego, która przynosi najlepsze efekty biznesowe. Zdobyte doświadczenia pozwalają mi kompleksowo spojrzeć na potrzeby klientów i w elastyczny sposób podchodzić do wyzwań, jakie stawia współczesne SEO. Prywatnie lubię kontakt z naturą, wycieczki górskie, pasjonuję się również ogrodnictwem.

Bartosz Rodzeń

Starszy Specjalista SEO

Nazywam się Bartosz Rodzeń – z dziedziną SEO, a także analityką internetową miałem styczność już podczas studiów, zaś pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywałem jako copywriter i osoba zajmująca się mediami społecznościowymi w małej agencji marketingowej tworzonej przez grupkę przyjaciół. Tematyka pozycjonowania stron była mi jednak bliższa, a szanse ku rozwojowi otrzymałem jako stażysta w dziale e-commerce u dużego pośrednika wycieczek turystycznych. Po czasie, już jako specjalista, zacząłem również prowadzić odrębne projekty SEO m.in. w branży budowlanej, modowej, kosmetycznej czy prawniczej. W poszukiwaniu kolejnych wyzwań postanowiłem dołączyć do agencji SEO, gdzie miałem szczęście uczestniczyć w dużych projektach, wymagających wiedzy nie tylko z zakresu pozycjonowania. Prywatnie pasjonuję się muzyką, gram na kilku instrumentach i kolekcjonuję stare winyle z muzyką jazzową. Sport jest również moją wielką pasją, więc cieszę się, że do biura, na 22 piętro, można wejść także schodami 🙂

Agnieszka Pewna

Starsza Specjalistka ds. Marketingu Internetowego

Hej, mam na imię Agnieszka, a w agencji Seolit odpowiadam za działania w obszarze social mediów i tworzenia treści; dbam również o zaplecze i raporty SEO, a także o kontakty z nowymi klientami. W branży marketingu pracuję od kilkunastu lat. Najpierw były to media tradycyjne, pracowałam dla kilku dużych wydawców, a z czasem – w naturalny sposób – obrałam kierunek mediów nowoczesnych – zarówno reklamy online u wydawców, jak i w obszarze SEO oraz mediów społecznościowych w agencjach reklamowych. W pracy lubię jakość i dokładność, dobrą komunikację i atmosferę, cenię sobie zadania kreatywne, gdzie mogę wykorzystać swoją pomysłowość, a w przypadku kontaktów z klientami ważne są dla mnie dobre relacje, partnerstwo oraz doradztwo. Prywatnie chętnie spędzam czas pracując na swojej działce, czytając książki, a także malując, rysując i tworząc rękodzieło.

Ewa Hunker

Senior Content Writer

Nazywam się Ewa Hunker i w firmie Seolit zajmuję się content writingiem. Moja przygoda z pisaniem rozpoczęła się w 2017 roku, kiedy to spełniałam się na polu zawodowym jako dziennikarka w branży transportowej. Choć praca w publicystyce zapewniała mi satysfakcję, z czasem odczułam potrzebę poszerzenia moich horyzontów o inne obszary. Szukając nowych wyzwań, trafiłam do firmy Seolit, ponieważ – tak jak reszta zespołu – cenię sobie profesjonalizm i możliwość rozwoju. W pracy skupiam się na dokładnym wykonywaniu powierzonych mi zadań oraz pisaniu tekstów na najwyższym poziomie, a przy tym zgodnych z oczekiwaniami klienta i potrzebami kampanii SEO. Realizując różnorodne projekty w dynamicznym otoczeniu agencji, nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje. Poza pracą w firmie Seolit zajmuję się osobistą stylizacją, doradzając innym na temat ubierania się. Prywatnie jestem wielbicielką zdrowego odżywiania i sportu, a moją największą pasją jest jazda konna.

Agnieszka Rozmysł-Sochaj

Senior SEO Copywriter

Cześć, mam na imię Agnieszka i do zespołu firmy Seolit dołączyłam pod koniec listopada 2021 roku. Zajmuję się przede wszystkim tworzeniem treści na strony internetowe klientów oraz wykonuję zadania administracyjno-biurowe, ale po poznaniu zespołu i podstawowych założeń firmy wiem, że będę mogła rozwinąć się również w innych kierunkach związanych z branżą SEO. Skończyłam kierunek Historia na KUL, więc pisanie od dawna jest mi bliskie, a poszukiwanie rzetelnych informacji na każdy temat nie sprawia mi problemu. Do tej pory zawodowo związana byłam z handlem, co przez kontakt z klientami oraz różnymi produktami, nauczyło mnie radzić sobie w każdej sytuacji i z każdym problemem. W czasie wolnym lubię czytać, eksperymentować w kuchni i wykonywać prace manualne, takie jak mandale czy quilling.

Aleksandra Horak

Senior Content Writer

Hej, mam na imię Ola. W Seolicie jestem content writerem, co w skrócie oznacza, że wypuszczam spod klawiatury wartościowe teksty, które przyciągają nowych odbiorców oraz zwiększają zasięg naszych klientów, poprawiając jednocześnie ich wizerunek i sprzedaż. Pisaniem tekstów zajmuję się od 2012 roku. Lubię odczarowywać SEO i pokazywać, że artykuł przyjazny algorytmom Google może być jednocześnie kreatywny, użyteczny i ciekawy dla „żywego” odbiorcy, który tam po drugiej stronie ekranu naprawdę potrzebuje odpowiedzi na palący problem czy dylemat. Obroniłam tytuł magistra filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Doświadczenie jako copywriter, a także specjalista ds. marketingu zdobywałam w kilku firmach i agencjach marketingowych. Oprócz pisania, kocham sport (trenuję m.in. akrobatykę powietrzną na kole cyrkowym). Uwielbiam też psy rasy border collie. Jestem fanką serialu „Przyjaciele” i znam na pamięć wszystkie odcinki.

Bartosz Berkowski

Specjalista ds. Marketingu

Hej, jestem Bartek. W Seolicie zajmuje się marketingiem online, automatyzacją i tworzeniem stron internetowych, co w skrócie oznacza, że pokazuję firmy z tej dobrej strony. Moja podróż zawodowa trwa już 20 lat. 5 lat temu zaprowadziła mnie w rejony marketingu online. Moim konikiem jest UI/UX – każda strona, jaką tworzę, to nie tylko miejsce w sieci, ale historia, którą opowiadam wizualnie. Moją filozofią pracy jest zasada „work smarter, not harder” – wierzę, że efektywność i inteligentne rozwiązania są kluczem do sukcesu w dzisiejszym świecie marketingu. To podejście pomaga mi łączyć kreatywność z analitycznym myśleniem, dostarczając naszym klientom wyników, które przekraczają ich oczekiwania. Po godzinach zamieniam klawiaturę na rower. Moja pasja do kolarstwa romantyczno-przygodowego to mój sposób na łapanie nowych pomysłów. Szosówka daje mi prędkość i zasięg, a gravel bike zaprasza na niekończące się przygody po bezdrożach. Muzyka to moje paliwo – od elektronicznych rytmów Depeche Mode po ciężkie brzmienia Tool i Rage Against The Machine. To one dodają mi energii zarówno w pracy, jak i w życiu. Zainteresowanie mocnym brzmieniem równoważę zamiłowaniem do górskich wycieczek i zabawy w bushcraft.

Norbert Chojecki

Specjalista SEO

Mam na imię Norbert i jestem specjalistą SEO. Swoją przygodę z branżą rozpocząłem w marcu 2022 wspomagając zespół doświadczonych pozycjonerów. W pracy najbardziej podoba mi się zmienność trendów i algorytmów oraz nieprzewidywalność wyników wyszukiwania w Google – uważam, że ze względu na ten fakt, każdy serwis internetowy należy traktować indywidualnie i niczego nie można brać za pewnik. Czynniki te motywują mnie do ciągłego pogłębiania wiedzy o pozycjonowaniu i sprawdzania nowych rozwiązań. W pracy z klientem najbardziej cenię sobie dialog i otwartość na różnorodne propozycje oraz pomysły. Prywatnie jestem wielkim fanem piłki nożnej, tenisa oraz muzyki zespołu Depeche Mode. Ze względu na profil i charakter mojego wykształcenia interesuję się również dziennikarstwem – z bardzo dużym naciskiem na dziennikarstwo sportowe. W wolnych chwilach staram się chodzić regularnie z przyjaciółmi na squasha oraz gram na swojej gitarze elektrycznej o imieniu Foxy.

Bartosz Zarecki

Asystent SEO

Mam na imię Bartek, z marketingiem internetowym jestem związany od roku 2020, kiedy zacząłem studia w tym obszarze na Uniwersytecie SWPS. W branży SEO pierwsze kroki stawiałem w firmie Seolit, gdzie zaczynałem jako praktykant, ale temat pozycjonowania zainteresował mnie już wcześniej przy okazji uczestniczenia w kursach organizowanych przez Google i SGH. Aktualnie jestem asystentem – wspieram specjalistów działu SEO w osiąganiu zamierzonych celów i rozwijam swoje umiejętności pod ich okiem. Dostęp do tej niezastąpionej wiedzy oraz doświadczenia pomaga mi się rozwijać i poszerzać umiejętności w obszarze SEO i content marketingu, czyli branży, w której planuję zostać na długo. Prywatnie pasjonuję się terrarystyką – mam hodowlę pająków egzotycznych oraz starszego ode mnie żółwia greckiego.

Magdalena Szałańska-Radzikowska

Office Manager / SEO Copywriter

Mam na imię Magda. Częścią zespołu Seolit jestem od kwietnia 2024, gdzie mam przyjemność zajmować się organizacją biura, różnymi sprawami administracyjnymi, jak również tworzeniem treści pod SEO. Do tej pory zawodowo związana byłam z branżą bankową, gdzie moim głównym obszarem działania było wspieranie sieci sprzedaży zajmującej się leasingiem samochodowym. Praca ta pozwoliła mi na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych, precyzyjnego formułowania treści oraz efektywnej pracy zespołowej. Jestem osobą, która ceni sobie ciągły rozwój i nie boi się zmian i to właśnie te cechy skłoniły mnie do podjęcia zupełnie nowej ścieżki zawodowej w Seolicie. Poza pracą, interesuję się sztuką, która jest dla mnie nie tylko źródłem relaksu, ale także pozwala na poznawanie świata z rożnych perspektyw. Pasja skłoniła mnie również do zaangażowania się w arteterapię, gdzie poprzez działania twórcze pomagam innym osobom osiągnąć równowagę emocjonalną, a także rozbudzić wyobraźnię.

Justyna Sacała

Asystentka Biura

Mam na imię Justyna i choć w biurze bywam „z doskoku”, czuję się częścią zespołu Seolit – firmy, którą pomagałam rozkręcać od samego początku, pierwotnie zajmując się sprawami administracyjno-buirowymi, kontaktami z klientami, a także przygotowywaniem treści na strony internetowe oraz aktualizacjami zaplecza SEO. Obecnie służę przede wszystkim wsparciem w zakresie formalności kadrowych – dbam o aktualność badań medycyny pracy oraz wypłaty pensji; zajmuję się również opłacaniem części rachunków, a także… zamówieniami cukierków do biura. Tak, cukierków 🙂 Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W swojej karierze zawodowej pracowałam w kilku renomowanych firmach, a moje doświadczenie obejmuje obsługę przede wszystkim klientów biznesowych. Przygodę z zagadnieniem SEO rozpoczęłam już jakiś czas temu i w dalszym ciągu zagłębiam się w ten fascynujący obszar. Prywatnie jestem miłośniczką jogi, muzyki R&B oraz kosmetyków naturalnych.

KONTAKT

Agencja interaktywna Seolit
Pozycjonowanie stron internetowych

Ul. Gwiaździsta 66
53-413 Wrocław

NAPISZ OD NAS

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych. Dowiedz się więcej

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Seolit Krzysztof Sacała z siedzibą na ulicy Gwiaździstej 66 53-413 Wrocław, danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celach związanych z prowadzeniem korespondencji i / lub przygotowaniem oferty i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do nawiązania kontaktu. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych prezentujemy w naszej polityce prywatności.