ZESPÓŁ – KIM JESTEŚMY?

Każdą firmę tworzą ludzie i to od nich wszystko zależy. Biuro jest miejscem, które nas łączy i w którym się spotykamy, by wspólnie pracować, ale to właśnie zgrany i ambitny zespół stanowi o podejściu firmy do klienta i do wykonywanych prac. Nie ukrywamy się za nazwą firmy, nie jesteśmy anonimowymi ludźmi, wręcz przeciwnie – od początku chcemy, by klient dokładnie wiedział, z kim współpracuje, a kontakt pomiędzy Tobą a nami był skrócony do minimum. Kim jesteśmy, co możemy zrobić i dlaczego warto nam zaufać?

Krzysztof Sacała

CEO | Head of SEO

Nazywam się Krzysztof Sacała – jestem założycielem firmy Seolit, a zarazem kierownikiem działu pozycjonowania. Swoją przygodę z branżą rozpocząłem w 2011 roku od SEO copywritingu, co było zgodne z moim wykształceniem i umiejętnościami. Dzięki nieocenionej pomocy moich ówczesnych współpracowników nauczyłem się, na czym polega pozycjonowanie, a pierwsze sukcesy osiągałem, wprowadzając na wysokie pozycje blogi oraz strony firmowe znajomych. Hobby przerodziło się w sposób na życie, zdobywałem kolejne kwalifikacje, co zakończyło się pracą w jednej z największych agencji interaktywnych w Polsce, gdzie przez 2,5 roku byłem ważnym i cenionym specjalistą SEO. Założenie Seolitu to spełnienie marzeń o pracy w firmie przedkładającej jakość nad ilość, w której mogę zapewnić Klientowi wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Prywatnie jestem namiętnym słuchaczem muzyki, czytelnikiem literatury kryminalnej i poezji barokowej, a także kibicem NBA.

Hubert Śliwiński

Programista

Mam na imię Hubert, z komputerami jestem związany od najmłodszych lat swojego życia, zaś poważnie zacząłem wiązać swoją przyszłość z branżą IT, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem kod HTML. Moja droga w tym kierunku zaczęła się w 2012 roku i trwa do dzisiaj. Dołączyłem do firmy Seolit, ponieważ podobnie jak reszcie ekipy zawsze przyświecała mi idea najwyższej jakości: zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, a jeśli mogę realizować te założenia z ludźmi myślącymi podobnie jak ja i w dziedzinie tak dynamicznej i rozwojowej jak pozycjonowanie, czuję się spełniony. W życiu prywatnym jestem połączeniem nerda i wielbiciela wszelkiego rodzaju fantasy. Jak pewnie nietrudno się domyślić, interesuję się nowinkami technologicznymi oraz oczywiście grami wideo, natomiast twory takie jak „Harry Potter”, „Władca Pierścieni”, czy „Gwiezdne Wojny” nie mają przede mną żadnych tajemnic.

Ewa Tomaszewska

Specjalistka SEO

Nazywam się Ewa Tomaszewska, jestem specjalistką SEO w firmie Seolit. Pierwsze kroki w branży stawiałam u boku wprawnych pozycjonerów już ponad 8 lat temu. W tym czasie zdobywałam doświadczenie zarówno w szeroko rozumianym marketingu (głównie internetowym), ale także w branży IT. Zapał do programowania zaprowadził mnie do software house’u, gdzie miałam okazję zmierzyć się „od kuchni” z dużym polskim e-commerce’em. Brak wyzwań w postaci aktualizacji algorytmów Google i gry z gigantem zza wielkiej wody skierował mnie jednak ponownie do świata SEO. Jestem przekonana, że każdy punkt w mojej karierze przekłada się na nieszablonowe i proklienckie podejście do pracy. W swojej metodyce mocno skupiam się na odczuciach użytkowników, ich zachowaniu oraz czynnikach wpływających na konwersję. Prywatnie interesuję się tańcami latynoamerykańskimi, historią II wojny światowej, a w wolnych chwilach uczę się rysunku.

Jerzy A. Kozłowski

Specjalista ds. content marketingu

Mam na imię Jerzy, w firmie Seolit pracuję jako specjalista ds. content marketingu i odpowiadam za to, żeby treści dostarczane naszym klientom były przygotowywane na najwyższym poziomie. Jestem copywriterem i content writerem, a także autorem opowiadań. Copywritingiem zajmuję się od 2013 roku, a ogólną pracą z tekstem tyle, że ho-ho, nie pamiętam – znaczy, od dawna. Zanim związałem swoją karierę z tym zawodem, pracowałem jako ratownik medyczny w pogotowiu ratunkowym. Znam się na pisaniu kreatywnych tekstów oraz na ratowaniu ludzkiego życia – takie połączenie pomaga mi szerzej spojrzeć na otaczającą mnie rzeczywistość i wczuć się w potrzeby odbiorców. Lubię aktywny styl życia, pasjonuję się astronomią i wierzę, że kiedyś sięgniemy po gwiazdy. Jestem amatorem dobrej literatury oraz entuzjastą światów wirtualnej rzeczywistości (VR).

Agnieszka Pewna

Specjalistka ds. marketingu internetowego

Hej, mam na imię Agnieszka, a w agencji Seolit odpowiadam za działania w obszarze social mediów i tworzenia treści; dbam również o zaplecze i raporty SEO, a także o kontakty z nowymi klientami. W branży marketingu pracuję od kilkunastu lat. Najpierw były to media tradycyjne, pracowałam dla kilku dużych wydawców, a z czasem – w naturalny sposób – obrałam kierunek mediów nowoczesnych – zarówno reklamy online u wydawców, jak i w obszarze SEO oraz mediów społecznościowych w agencjach reklamowych. W pracy lubię jakość i dokładność, dobrą komunikację i atmosferę, cenię sobie zadania kreatywne, gdzie mogę wykorzystać swoją pomysłowość, a w przypadku kontaktów z klientami ważne są dla mnie dobre relacje, partnerstwo oraz doradztwo. Prywatnie chętnie spędzam czas pracując na swojej działce, czytając książki, a także malując, rysując i tworząc rękodzieło.

Łukasz Maj

Specjalista SEO

Nazywam się Łukasz Maj i jestem specjalistą SEO w firmie Seolit. Moja kariera zawodowa jest ściśle powiązana z branżą e-commerce, w której stawiałem swoje pierwsze kroki, aby następnie wyspecjalizować się w obszarze SEO pod okiem doświadczonych specjalistów. Zainteresowania zaprowadziły mnie również na stanowisko Project Managera w software housie, gdzie miałem możliwość zarządzania zespołem programistów przy wdrażaniu dużych i prestiżowych projektów. Jestem przekonany, że jedynie dzięki kompleksowemu spojrzeniu na e-commerce możliwe jest osiągnięcie synergii działań marketingu internetowego, która przynosi najlepsze efekty biznesowe. Zdobyte doświadczenia pozwalają mi kompleksowo spojrzeć na potrzeby klientów i w elastyczny sposób podchodzić do wyzwań, jakie stawia współczesne SEO. Prywatnie lubię kontakt z naturą, wycieczki górskie, pasjonuję się również ogrodnictwem.

Bartosz Rodzeń

Specjalista SEO

Nazywam się Bartosz Rodzeń – z dziedziną SEO, a także analityką internetową miałem styczność już podczas studiów, zaś pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywałem jako copywriter i osoba zajmująca się mediami społecznościowymi w małej agencji marketingowej tworzonej przez grupkę przyjaciół. Tematyka pozycjonowania stron była mi jednak bliższa, a szanse ku rozwojowi otrzymałem jako stażysta w dziale e-commerce u dużego pośrednika wycieczek turystycznych. Po czasie, już jako specjalista, zacząłem również prowadzić odrębne projekty SEO m.in. w branży budowlanej, modowej, kosmetycznej czy prawniczej. W poszukiwaniu kolejnych wyzwań postanowiłem dołączyć do agencji SEO, gdzie miałem szczęście uczestniczyć w dużych projektach, wymagających wiedzy nie tylko z zakresu pozycjonowania. Prywatnie pasjonuję się muzyką, gram na kilku instrumentach i kolekcjonuję stare winyle z muzyką jazzową. Sport jest również moją wielką pasją, więc cieszę się, że do biura, na 22 piętro, można wejść także schodami 🙂

Ewa Hunker

Content Writer

Nazywam się Ewa Hunker i w firmie Seolit zajmuję się content writingiem. Moja przygoda z pisaniem rozpoczęła się w 2017 roku, kiedy to spełniałam się na polu zawodowym jako dziennikarka w branży transportowej. Choć praca w publicystyce zapewniała mi satysfakcję, z czasem odczułam potrzebę poszerzenia moich horyzontów o inne obszary. Szukając nowych wyzwań, trafiłam do firmy Seolit, ponieważ – tak jak reszta zespołu – cenię sobie profesjonalizm i możliwość rozwoju. W pracy skupiam się na dokładnym wykonywaniu powierzonych mi zadań oraz pisaniu tekstów na najwyższym poziomie, a przy tym zgodnych z oczekiwaniami klienta i potrzebami kampanii SEO. Realizując różnorodne projekty w dynamicznym otoczeniu agencji, nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje. Poza pracą w firmie Seolit zajmuję się osobistą stylizacją, doradzając innym na temat ubierania się. Prywatnie jestem wielbicielką zdrowego odżywiania i sportu, a moją największą pasją jest jazda konna.

Jakub Briks

Asystent SEO

Mam na imię Jakub, w firmie Seolit rozpocząłem pracę na początku 2021 roku, zaraz po zakończeniu studiów o specjalności Inżynieria Lotnicza na Politechnice Wrocławskiej. Ten kierunek ugruntował moje analityczne myślenie, a także przygotował mnie do pisania specjalistycznych tekstów. Umiejętności te ułatwiły mi stawianie pierwszych kroków w branży pozycjonowania. W agencji zajmuję się wsparciem specjalistów SEO w ich działaniach, a także pisaniem treści na strony klientów. Ponieważ temat pozycjonowania stron bardzo mnie zaciekawił, planuję dalej dokształcać się w tym kierunku, a praca w firmie Seolit umożliwia mi rozwój oraz pozyskanie przydatnej wiedzy od doświadczonych specjalistów. W każdej chwili mogę liczyć na ich ogromne wsparcie, cenię sobie również znakomitą atmosferę w biurze. W wolnych chwilach zajmuję się szeroko pojętą mechaniką, a także majsterkowaniem i tworzeniem „rzeczy z niczego”.

Justyna Sacała

Office Manager

Mam na imię Justyna, w firmie Seolit odpowiadam za sprawy administracyjno-biurowe, czyli wszystko, co związane z szeroko pojętą dokumentacją, kierowaniem biurem oraz zaopatrzeniem. Staram się, aby nasza praca przebiegała bez zakłóceń i sprawnie, jestem to tu, to tam, wiecznie zabiegana i w ciągłym wirze ogarniania, co zresztą uwielbiam robić. Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W swojej karierze zawodowej pracowałam w kilku renomowanych firmach, a moje doświadczenie obejmuje obsługę przede wszystkim klientów biznesowych. Przygodę z zagadnieniem SEO rozpoczęłam już jakiś czas temu i w dalszym ciągu zagłębiam się w ten fascynujący obszar. Prywatnie jestem miłośniczką jogi, muzyki R&B oraz kosmetyków naturalnych.

KONTAKT

Agencja interaktywna Seolit
Pozycjonowanie stron internetowych

Ul. Gwiaździsta 66
53-413 Wrocław

NAPISZ OD NAS

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych. Dowiedz się więcej

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Seolit Krzysztof Sacała z siedzibą na ulicy Zaporoskiej 34, 53-520 Wrocław, danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celach związanych z prowadzeniem korespondencji i / lub przygotowaniem oferty i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do nawiązania kontaktu. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych prezentujemy w naszej polityce prywatności.