ZESPÓŁ – KIM JESTEŚMY?

Każdą firmę tworzą ludzie i to od nich wszystko zależy. Biuro jest miejscem, które nas łączy i w którym się spotykamy, by wspólnie pracować, ale to właśnie zgrany i ambitny zespół stanowi o podejściu firmy do klienta i do wykonywanych prac. Nie ukrywamy się za nazwą firmy, nie jesteśmy anonimowymi ludźmi, wręcz przeciwnie – od początku chcemy, by klient dokładnie wiedział, z kim współpracuje, a kontakt pomiędzy Tobą a nami był skrócony do minimum. Kim jesteśmy, co możemy zrobić i dlaczego warto nam zaufać?

Krzysztof Sacała

CEO | Head of SEO

Krzysztof SacałaNazywam się Krzysztof Sacała – jestem założycielem firmy Seolit, a zarazem kierownikiem działu pozycjonowania. Swoją przygodę z branżą rozpocząłem w 2011 roku od SEO copywritingu, co było zgodne z moim wykształceniem i umiejętnościami. Dzięki nieocenionej pomocy moich ówczesnych współpracowników nauczyłem się, na czym polega pozycjonowanie, a pierwsze sukcesy osiągałem, wprowadzając na wysokie pozycje blogi oraz strony firmowe znajomych. Hobby przerodziło się w sposób na życie, zdobywałem kolejne kwalifikacje, co zakończyło się pracą w jednej z największych agencji interaktywnych w Polsce, gdzie przez 2,5 roku byłem ważnym i cenionym specjalistą SEO. Założenie Seolitu to spełnienie marzeń o pracy w firmie przedkładającej jakość nad ilość, w której mogę zapewnić Klientowi wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Prywatnie jestem namiętnym słuchaczem muzyki, czytelnikiem literatury kryminalnej i poezji barokowej, a także kibicem NBA.

Hubert Śliwiński

Programista

Hubert ŚliwińskiMam na imię Hubert, z komputerami jestem związany od najmłodszych lat swojego życia, zaś poważnie zacząłem wiązać swoją przyszłość z branżą IT, kiedy po raz pierwszy zobaczyłem kod HTML. Moja droga w tym kierunku zaczęła się w 2012 roku i trwa do dzisiaj. Dołączyłem do firmy Seolit, ponieważ podobnie jak reszcie ekipy zawsze przyświecała mi idea najwyższej jakości: zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, a jeśli mogę realizować te założenia z ludźmi myślącymi podobnie jak ja i w dziedzinie tak dynamicznej i rozwojowej jak pozycjonowanie, czuję się spełniony. W życiu prywatnym jestem połączeniem nerda i wielbiciela wszelkiego rodzaju fantasy. Jak pewnie nietrudno się domyślić, interesuję się nowinkami technologicznymi oraz oczywiście grami wideo, natomiast twory takie jak „Harry Potter”, „Władca Pierścieni”, czy „Gwiezdne Wojny” nie mają przede mną żadnych tajemnic.

Ewa Tomaszewska

Specjalistka SEO

Ewa TomaszewskaNazywam się Ewa Tomaszewska, jestem specjalistką SEO w firmie Seolit. Pierwsze kroki w branży stawiałam u boku wprawnych pozycjonerów już ponad 8 lat temu. W tym czasie zdobywałam doświadczenie zarówno w szeroko rozumianym marketingu (głównie internetowym), ale także w branży IT. Zapał do programowania zaprowadził mnie do software house’u, gdzie miałam okazję zmierzyć się „od kuchni” z dużym polskim e-commerce’em. Brak wyzwań w postaci aktualizacji algorytmów Google i gry z gigantem zza wielkiej wody skierował mnie jednak ponownie do świata SEO. Jestem przekonana, że każdy punkt w mojej karierze przekłada się na nieszablonowe i proklienckie podejście do pracy. W swojej metodyce mocno skupiam się na odczuciach użytkowników, ich zachowaniu oraz czynnikach wpływających na konwersję. Prywatnie interesuję się tańcami latynoamerykańskimi, historią II wojny światowej, a w wolnych chwilach uczę się rysunku.

Jerzy A. Kozłowski

Specjalista ds. content marketingu

Jerzy A. KozłowskiMam na imię Jerzy, w firmie Seolit pracuję jako specjalista ds. content marketingu i odpowiadam za to, żeby treści dostarczane naszym klientom były przygotowywane na najwyższym poziomie. Jestem copywriterem i content writerem, a także autorem opowiadań. Copywritingiem zajmuję się od 2013 roku, a ogólną pracą z tekstem tyle, że ho-ho, nie pamiętam – znaczy, od dawna. Zanim związałem swoją karierę z tym zawodem, pracowałem jako ratownik medyczny w pogotowiu ratunkowym. Znam się na pisaniu kreatywnych tekstów oraz na ratowaniu ludzkiego życia – takie połączenie pomaga mi szerzej spojrzeć na otaczającą mnie rzeczywistość i wczuć się w potrzeby odbiorców. Lubię aktywny styl życia, pasjonuję się astronomią i wierzę, że kiedyś sięgniemy po gwiazdy. Jestem amatorem dobrej literatury oraz entuzjastą światów wirtualnej rzeczywistości (VR).

Natalia Kościńska

Specjalistka ds. marketingu internetowego

Natalia KościńskaNazywam się Natalia Kościńska i jestem częścią Seolitu od maja 2019 roku. Zajmuję się tworzeniem treści i obsługą mediów społecznościowych. Marketingiem internetowym zainteresowałam się na studiach i zaczęłam zgłębiać temat na własną rękę, w czym pomagała mi wrodzona ciekawość świata. Doceniam ją zresztą w codziennej pracy – przygotowywaniu treści dla różnych branż. Pracowałam w dwóch agencjach interaktywnych, a po godzinach rozwijałam własne projekty, dzięki którym zdobyłam sporą wiedzę. Obecnie w ramach studiów doktoranckich prowadzę zajęcia na Uniwersytecie Wrocławskim, podczas których wprowadzam studentów w tajniki webwritingu. Cenię sobie partnerskie relacje z klientami – wierzę, że to współpraca gwarantuje największe sukcesy. W wolnych chwilach popularyzuję wiedzę na temat szeroko pojętej słowiańszczyzny, zajmuję się rękodziełem i oglądam filmy o okrętach podwodnych.

Justyna Sacała

Office Manager

Justyna SacałaMam na imię Justyna, w firmie Seolit odpowiadam za sprawy administracyjno-biurowe, czyli wszystko, co związane z szeroko pojętą dokumentacją, kierowaniem biurem oraz zaopatrzeniem. Staram się, aby nasza praca przebiegała bez zakłóceń i sprawnie, jestem to tu, to tam, wiecznie zabiegana i w ciągłym wirze ogarniania, co zresztą uwielbiam robić. Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W swojej karierze zawodowej pracowałam w kilku renomowanych firmach, a moje doświadczenie obejmuje obsługę przede wszystkim klientów biznesowych. Przygodę z zagadnieniem SEO rozpoczęłam już jakiś czas temu i w dalszym ciągu zagłębiam się w ten fascynujący obszar. Prywatnie jestem miłośniczką jogi, muzyki R&B oraz kosmetyków naturalnych.

KONTAKT

Agencja interaktywna Seolit
Pozycjonowanie stron internetowych

Ul. Gwiaździsta 66
53-413 Wrocław

NAPISZ OD NAS

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych. Dowiedz się więcej

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Seolit Krzysztof Sacała z siedzibą na ulicy Zaporoskiej 34, 53-520 Wrocław, danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celach związanych z prowadzeniem korespondencji i / lub przygotowaniem oferty i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do nawiązania kontaktu. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych prezentujemy w naszej polityce prywatności.