MISJA: SEO IS POSSIBLE

Pozycjonowanie to trudna sztuka – obracamy się w rzeczywistości wirtualnej i gramy według zasad Google, które ciągle się zmieniają, a wyniki przeprowadzanych działań nie są czymś namacalnym – czymś, co można dotknąć i zmierzyć, a czasem nawet ocenić bez specjalistycznej wiedzy. Branża SEO i SEM owiana jest nutką tajemnicy, bo w tym zawodzie to wiedza jest najważniejszym zasobem – co niestety pozostawia pole do nadużyć. W Seolicie od samego początku postawiliśmy sobie za cel, że będziemy działać na korzyść klienta, a nasze starania będą transparentne i uczciwe.

Z nami na wyżyny pozycji w Google

Dla nas ważne jest profesjonalne i uczciwe podejście do każdego zlecenia. Chcemy, aby klient wiedział jeszcze przed podpisaniem umowy, czego może od nas oczekiwać, ile mniej więcej będzie trwało wypromowanie danego serwisu oraz jakie działania zostaną podjęte. Umowa z agencją interaktywną Seolit jest krótkoterminowa, przejrzysta, pozbawiona haczyków i kar. Wiemy, że zadowolony klient to najlepsza reklama. Chcemy świadczyć usługę na najwyższym poziomie w taki sposób, żeby była nie tylko skuteczna, ale również zrozumiała i bezproblemowa.

Pracujemy zgodnie z etycznymi zasadami SEO, wykonując takie czynności, które faktycznie robią różnicę i wspomagają promocję Twojej firmy w internecie. Pozycjonowanie wspieramy content marketingiem, a także innymi działaniami z zakresu e-marketingu. Celem są nie tylko wysokie pozycje w Google przekładające się na wartościowy ruch z wyszukiwarki, ale również budowa Twojego wizerunku w świecie online. Potencjalny Klient zobaczy w Tobie profesjonalistę – markę, której można zaufać.

Zależy nam na jak największej transparentności działań. Rzecz jasna, zupełnie o wszystkim informować nie możemy – są to kwestie związane z know-how i bezpieczeństwem naszych zasobów, które trafiając w niepowołane ręce, mogłyby wyrządzić szkody klientom. Pomijając jednak te wyjątkowe sytuacje, jesteśmy konkretni, rzeczowi i gotowi ciężko pracować na pozycję Twojego biznesu w świecie online.

KONTAKT

Agencja interaktywna Seolit
Pozycjonowanie stron internetowych

Ul. Gwiaździsta 66
53-413 Wrocław

NAPISZ OD NAS

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych. Dowiedz się więcej

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Seolit Krzysztof Sacała z siedzibą na ulicy Gwiaździstej 66 53-413 Wrocław, danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celach związanych z prowadzeniem korespondencji i / lub przygotowaniem oferty i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do nawiązania kontaktu. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych prezentujemy w naszej polityce prywatności.