Misja

Pozycjonowanie to trudna branża – obracamy się w rzeczywistości wirtualnej, gramy według zasad Google, które ciągle się zmieniają, a wyniki przeprowadzonych działań nie są czymś namacalnym – czymś, co można dotknąć i zmierzyć, a czasem nawet ocenić bez podstawowej wiedzy z zakresu SEO. Nie sposób również pominąć faktu istnienia firm nieuczciwych, które albo nie przykładają się należycie do podejmowanych projektów, albo po prostu obiecują rzeczy niemożliwe.

Dlatego też tak ważne jest dla nas profesjonalne i uczciwe podejście do każdego zlecenia. Chcemy, aby Klient wiedział jeszcze przed podpisaniem umowy, czego może od nas oczekiwać, ile mniej więcej będzie trwało wypromowanie danego serwisu oraz jakie działania zostaną podjęte, żeby sukces osiągnąć. Umowa z nami jest krótkoterminowa, przejrzysta, pozbawiona haczyków i kar. Chcemy stanąć w opozycji nie tylko do firm zwyczajnie nieuczciwych, ale również takich, których pracownicy podchodzą do zagadnienia szablonowo i obiecują rzeczy niemożliwe. Wiemy, że zadowolony klient to najlepsza reklama i jesteśmy gotowi każdego dnia pracować na sukces Państwa strony internetowej. Nie ukrywamy się za logo dużej korporacji czy sztabem prawników. Za wiedzę oraz umiejętności ręczymy własnym imieniem i nazwiskiem. Chcemy świadczyć usługę na najwyższym poziomie w taki sposób, żeby była nie tylko skuteczna, ale również możliwie zrozumiała i maksymalnie bezproblemowa dla zleceniodawcy.

Skuteczny i kompleksowy marketing w internecie

Zależy nam na jak największej transparentności działań. Oczywiście o wszystkim informować nie możemy – są to kwestie nie tylko know-how, ale szczególnie – bezpieczeństwa naszych zasobów, które trafiając w niepowołane ręce mogłyby wyrządzić szkody Klientom. Pomijając jednak te wyjątkowe sytuacje – jesteśmy konkretni, rzeczowi i gotowi ciężko pracować na Państwa zadowolenie.

KONTAKT

Agencja interaktywna Seolit
Pozycjonowanie stron internetowych

Ul. Gwiaździsta 66
53-413 Wrocław

NAPISZ OD NAS

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych. Dowiedz się więcej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Seolit Krzysztof Sacała z siedzibą na ulicy Zaporoskiej 34, 53-520 Wrocław, danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celach związanych z prowadzeniem korespondencji i / lub przygotowaniem oferty i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do nawiązania kontaktu. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych prezentujemy w naszej polityce prywatności.