Szkolenia SEM – zaprzyjaźnij się z Google

Wiedza to największa wartość i karta przetargowa, pomagająca uzyskać przewagę na konkurencją. Jeżeli chcesz dowiedzieć się: jak poprawić widoczność strony w internecie, jak zwiększyć konwersję, jak przyciągnąć nowych klientów, czyli chcesz poznać podstawy marketingu online – mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia.

W agencji interaktywnej Seolit przygotowaliśmy szkolenia obejmujące podstawy optymalizacji serwisu i pozycjonowania, a także kursy z copywritingu. Na specjalne życzenie możemy również przeprowadzić instruktaż z obsługi kampanii Google Ads i analityki internetowej, a także nauczymy Cię, jak grać w social media, zwłaszcza w te najważniejsze portale społecznościowe, takie jak: Facebook, Instragram czy LinkedIn.

Szkolenia dla pracodawców i pracowników

Nasze kursy przeznaczone są dla osób początkujących, które chcą poznać podstawy SEO i copywritingu oraz rozszerzyć dotychczasową wiedzę. Oferta kierowana jest szczególnie do:

  • osób indywidualnych,
  • przedsiębiorców i pracowników firm działających w internecie,
  • pracodawców i właścicieli firm e-commerce.

Prowadzimy kursy dla naszych klientów, jak i dla osób, które chcą na własną rękę powalczyć o wyższe pozycje w Google. Wykłady organizujemy w naszym biurze w wieżowcu Sky Tower lub w siedzibie klienta na terenie Wrocławia i okolic. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia online lub dojazdu w dalsze rejony Polski.

KONTAKT

Agencja interaktywna Seolit
Pozycjonowanie stron internetowych

Ul. Gwiaździsta 66
53-413 Wrocław

NAPISZ OD NAS

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych. Dowiedz się więcej

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Seolit Krzysztof Sacała z siedzibą na ulicy Gwiaździstej 66 53-413 Wrocław, danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celach związanych z prowadzeniem korespondencji i / lub przygotowaniem oferty i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do nawiązania kontaktu. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych prezentujemy w naszej polityce prywatności.