Promocja na usługi SEO

Pierwszy raz w naszym repertuarze – promocja na usługi SEO! Wypróbuj już od dziś naszą abonamentową usługę SEO z 20% zniżką. To idealny moment, aby Twoja strona odegrała główną rolę w wynikach wyszukiwania. Dobrze wiemy, że internet i szalejące w ostatnim czasie algorytmy Google’a to bardzo wymagające audytorium. W świecie pozycjonowania stron każdy detal, każde słowo, każdy link może mieć ogromne znaczenie, ale my umiemy dopracować szczegóły w każdym calu.

Uwaga! Nasza promocja na usługi SEO trwa do 30.06.2024 lub do wyczerpania mocy przerobowych naszych specjalistów, ponieważ każdego klienta zawsze traktujemy z najwyższą starannością.

Wyreżyserujemy Twój sukces online

Przedstawiamy Ci nie żaden tani chwyt marketingowy, a realną obniżkę, jako że wyceny opierają się u nas o znormalizowany algorytm biorący pod uwagę 10 różnych parametrów potencjalnej kampanii. Nie wierzysz? Sprawdź nas, chętnie wpuścimy Cię za kulisy i uchylimy rąbka tajemnicy.

W świecie szalejącej inflacji to może być ostatni moment, by podjąć współpracę z butikową agencją SEO na tak korzystnych warunkach.

Promocja SEO w Seolicie – dlaczego warto?

 • 13 lat doświadczenia (jako marka Seolit ponad 7 lat),
 • transparentna oferta dostosowana do potrzeb klienta
 • przejrzysta umowa krótkoterminowa,
 • kilkunastoosobowy zespół doświadczonych specjalistów,
 • szerokie portfolio lokalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych projektów,
 • udokumentowane sukcesy w najtrudniejszych branżach – m.in. medycyna, finanse, turystyka.

Jak skorzystać z promocji na usługi SEO?

To proste! Wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie. Nasz zespół skontaktuje się z Tobą, aby omówić szczegóły i rozpocząć współpracę.

Twoja strona internetowa zasługuje na pierwszoplanową rolę, nie zwlekaj więc: skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia na wyjątkowo korzystnych warunkach.

Jeśli tak Ci wygodniej, możesz także do nas zadzwonić: 884 30 20 10 lub po prostu napisz pod: kontakt@seolit.pl

Nasze case study – garść przykładowych rezultatów działań w ramach usług SEO

Znana firma transportowa:

 • przełamanie trendu spadkowego widoczności serwisu oraz wypracowanie utrzymującego się trendu wzrostowego po 1 miesiącu współpracy,
 • osiągnięcie najwyższej widoczności serwisu w TOP 10 od początku jego istnienia – ok. 2900 fraz względem ok. 1800 na początku współpracy,
 • osiągnięcie najwyższej widoczności serwisu w TOP 3 od początku jego istnienia – ok. 1200 fraz względem ok. 330 fraz na początku współpracy,
 • osiągnięcie celów planowanych na rok w ciągu ok. 5 miesięcy.

Firma z branży turystycznej:

 • spektakularny wzrost widoczności w TOP 10 Google na przestrzeni 4 lat – z poziomu 130 fraz do około 1450 fraz,
 • wysokie pozycje na prawie wszystkie istotne biznesowe frazy, w tym nazwy najważniejszych kierunków wyjazdowych, a także na dobrze konwertujące frazy ogólne jak np. „majówka” lub „sylwester”,
 • w szczycie sezonu ruch z Organica na poziomie 37-38 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie,
 • wzrost ruchu z Organica o ok.185%.

Internetowy sklep ogrodniczy:

 • osiągnięcie najwyższej widoczności serwisu w TOP 10 od początku jego istnienia przy redukcji liczby kategorii asortymentu,
 • wzrost z 1184 fraz w TOP10 w dniu rozpoczęcia współpracy do 2420 fraz w TOP 10 niecały rok później,
 • zwiększenie ruchu na stronie o ok. 75%,
 • osiągnięcie pozycji w TOP3 i TOP10 dla trudnych fraz bezpośrednio związanych z ofertą sklepu, np. “sklep ogrodniczy”, „internetowy sklep ogrodniczy”, „narzędzia ogrodnicze”, „nawozy target”, „nawozy jesienne”, „cebulki tulipanów” etc.

Zostaw nam swój kontakt!

W SEO wielu gwarancji dać nie można, ale tutaj jesteśmy pewni – stosunek ceny do jakości na pewno Cię nie zawiedzie.  Kliknij teraz w formularz i zostaw nam swój kontakt. Oddzwonimy, aby porozmawiać o Twoich potrzebach i omówić szczegóły współpracy.

KONTAKT

Agencja interaktywna Seolit
Pozycjonowanie stron internetowych

Ul. Gwiaździsta 66
53-413 Wrocław

NAPISZ OD NAS

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych. Dowiedz się więcej

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Seolit Krzysztof Sacała z siedzibą na ulicy Gwiaździstej 66 53-413 Wrocław, danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celach związanych z prowadzeniem korespondencji i / lub przygotowaniem oferty i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do nawiązania kontaktu. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych prezentujemy w naszej polityce prywatności.